Hledáme nové zájemce o sborový zpěv

Ženský komorní sbor Jirkov přijímá nové zpěvačky. Znalost not a předchozí zkušenost ve sboru není podmínkou.Bližší informace u předsedkyně sboru (viz kontakty).

Zpěv je radost...

Vítejte na našem webu.

Ženský komorní sbor Jirkov vznikl  v roce 1971, v současné době sdružuje 19 zpěvaček.Napomáhá  v pokračování sborové tradice ve městě,pořádá pravidelné jarní a vánoční koncerty,vystupuje v celém regionu a organizuje výměnné koncertní zájezdy    s českými sbory i se sbory ze zahraničí.

 

Sbor založil a více než třicet let řídil Jaroslav Cyrus.

 

Ženský komorní sbor Jirkov je členem Unie českých pěveckých sborů.

 

V roce  2012 se sbor zapojil do projektu  Spojených sborů Podkrušnohoří.

 

 

Na našich stránkách naleznete všechny potřebné informace o našem sboru,plánované akce,historii působení sboru a i několik fotografií z našich akcí.

 

 

Těšíme se na Vás na našich koncertech.

 

 

 

 

Sborové noviny

Římský koncert Collegia hortensis v Teplicích

24.05.2016 12:34
Stejný program, který Collegium hortensis připravilo pro slavnostní koncert velvyslanců v San Stefano rotondo al Monte Celio v Římě a s kterým slavilo úspěch před kardinály, diplomaty a římskými krajany, zazní v teplickém kostele sv. Alžběty. Smíšený pěvecký sbor v doprovodu smyčcového kvinteta s...

Slovinský mužský sbor MoPZ Vojnik slaví 80 let své činnosti

11.05.2016 08:50
V sobotu 14.5.2016 oslaví mužský pěvecký sbor MoPZ Vojnik ve Slovinsku slavnostním koncertem osmdesátileté výročí své činnosti. Přejeme našim přátelům z Vojniku do dalších let hodně úspěchů!  

Jožica Soko: Prošlapána je dlouhá cesta. Děkuji písni, byla se mnou všude

11.05.2016 07:05
V pátek 6.5.2016 proběhl v Kulturním centru Laško gala koncert, kterým uznávaná slovinská sbormistryně Jožica Soko oslavila nádherné výročí. Zdá se až neuvěřitelné, že uplynulo 60 let od chvíle, kdy započala svoji dirigentskou dráhu. Sama oslavenkyně dala koncertu podtitul - "Prošlapána...

Casanova nebo Trautzl?!

05.05.2016 07:06
Jednoaktová komická opera skladatele Jana Zástěry Casanova nebo Trautzl?! bude provedena 14.5.2016 v 18 hodin na zámku v Duchcově. Jedná se o fiktivní příběh o setkání oseckého regenschoriho Jacoba Trautzla a známého cestovatele a svůdce žen G. Casanovy na zámku v Duchcově. Režie: David Kříž a...

Talk show Collegia hortensis o cestě do Vatikánu

26.04.2016 18:22
Už ve čtvrtek se v Nákupním centru Fontána bude v rámci Talk show hovořit o sborovém zpěvu, o cestě do Vatikánu a další, se známým teplickým pěveckým sborem.      
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>